a
برخی دوره های ما
بلاگینگ در فضای وب همراه با نکات سئو (آنلاین)

فصل اول

اصول بلاگینگ

بلاگینگ در فضای وب همراه با نکات سئو (آنلاین)

  /  بازاریابی محتوا  /  بلاگینگ در فضای وب همراه با نکات سئو (آنلاین)

بلاگینگ در فضای وب همراه با نکات سئو (آنلاین)

2500000ریال
بلاگینگ در فضای وب همراه با نکات سئو

درباره این دوره

بلاگینگ و تولید محتوا در فضای وب یکی از فیلدهایی هست که این روزها خیلی مطرح شده و میشه به راحتی ازش کسب درآمد کرد اگر که بهش علاقه داشته باشیم و مهمتر از همه اصولش رو بدونیم و اون رو حرفه ای و بر اساس نکات سئو (SEO) در محتوا انجام بدیم.

بیشتر کسب و کارها این روزها در کنار کارشون حتما از بلاگینگ، تولید محتوا و بازاریابی محتوا استفاده می کنن چون کاملا از قدرتش اطلاع دارن و میدونن چه تاثیری در رشد بیزینسشون داره.

 

اما آیا ما با هر شکلی تولید محتوا انجام بدیم میتونیم به کسب و کارمون کمک کنیم یا کسب درآمد کنیم؟

جوابش منفیه!

اگه ما نتونیم بطور اصولی تولید محتوا انجام بدیم و با استفاده از نکات سئو (SEO) اون رو بهینه سازی کنیم تا افراد بیشتری بهش دسترسی پیدا کنن و مطالب مارو بخونن، عملا فقط وقتمون رو تلف کردیم، اما بر عکس اگه بتونیم حرفه ای اینکارو انجام بدیم و مطالبمون رو طوری بهینه کنیم که بعد یه مدت در صفحه نتایج جست و جوی گوگل ببینیم، کمک زیادی به رشد یه بیزینس کردیم یا اگه فقط بلاگر باشیم، میتونیم به خوبی کسب درآمد کنیم.

اگه ما یه بلاگ حرفه ای داشته باشیم و به طور اصولی و حرفه ای محتوا تولید کنیم به راحتی میتونیم از بلاگمون هرچقدر هم که شخصی باشه کسب درآمد کنیم.

من سالها در فضای وب با موضوعات مختلف بلاگینگ کردم و الان هم چند سالیه که در زمینه گردشگری در وبسایتم “مپگرد” و اکانت اینستاگرامم “سمانه پولو” می نویسم.

می تونین بهشون سر بزنین و مطمئن بشین که قراره بلاگینگ رو همراه با تجربه شخصی خودم بهتون آموزش بدم.

این مطلب رو با دیگران به اشتراک بذارید

سرفصل دروس

فصل اول

اصول بلاگینگ

نقد و بررسی

البته ما در اولین گام برای ایجاد تجربیات کاربر فوق العاده شروع می کنیم: درک آنچه مردم انجام می دهند، فکر می کنند، می گویند، و احساس می کنند. در این ماژول شما یاد خواهید گرفت که در طول یادگیری چگونه یک ذهن باز داشته باشید.

0 دارای امتیاز 0 از ۰ امتیازات

5ستاره ها 0

4ستاره ها 0

3ستاره ها 0

2ستاره ها 0

1ستاره ها 0

error: Content is protected !!

ثبت نام کاربر

بازیابی رمز عبور