a
برخی دوره های ما
روش های کسب درآمد در سفر

روش های کسب درآمد در سفر (Digital Nomad)

بیشتر افراد فکر میکنن کسانی که زیاد سفر میرن از قشر مرفه هستن اما واقعیت اینه که اینطوری نیست. اونا فقط مهارت هایی رو دارن که بقیه ندارن و روش های کسب درآمد در سفر و کسب درآمد از سفر رو یاد گرفتن و میتونن بدون نگرانی طولانی تر و ارزانتر سفر کنند.

من تو ورکشاپ “روش های کسب درآمد در سفر با معرفی روش دیجیتال نومد یا همون دوره گرد دیجیتالی (Digital Nomad)” بهتون یاد میدم چطوری در سفر یا از سفرهاتون درآمد کسب کنید و سفر طولانی تر و ارزانتر داشته باشید.

طی دوره مثال های زیادی از جهانگردهای ایرانی و خارجی میزنم که کار در سفر رو یاد گرفتن تا کاملا واستون ملموس باشه و بتونین با توجه به علاقه و توانایی هاتون، یک یا چند روش از روش هایی که بهتون یاد میدم رو واسه خودتون پیاده سازی کنین و طولانی تر و ارزانتر سفر کنید.

بیشتر جهانگردها هزینه های سفرهاشون رو از طریق کار داوطلبانه در سفر کاهش میدن یا از طریق روش های مختلف و مهارت هایی که بلدن در سفر کار میکنند و درآمد کسب می کنند و یا حتی خیلی هوشمندانه تر، سفر می کنند و از سفرهاشون هم پول در میارن!

یعنی معادل عبارت سفر کن و درآمد کسب کن!

دقیقا کاری که من و امثال من انجام میدن! برای اینکه بتونین بیشتر این موضوع رو درک کنید میتونین به صفحه اینستاگرامم سر بزنید.

اگه شرایط حضور در ورکشاپ دیجیتال نومد رو ندارین میتونین در “دوره آنلاین آموزش روش های کسب درآمد در سفر یا دیجیتال نومد” شرکت کنید و از طریق وبسایت به مطالب دسترسی داشته باشید.

رزرو رویداد

بلیط معمولی 180،000 تومان
بلیط ها در دسترس: نامحدود
بلیط بلیط معمولی به فروش می رسد. شما می توانید یک بلیط دیگر یا یک تاریخ دیگر را امتحان کنید.

تاریخ

1398/04/14

زمان

16:00 - 21:00

هزینه

1,800,000ریال

موقعیت

تهران
بزودی اعلام میشه
دسته بندی
مرضیه قائدی

تنظیم کننده

مرضیه قائدی
ایمیل
marzieh.ghaedi@gmail.com
وب سایت
http://www.instagram.com/samanehpolo
ثبت نام
بارکد QR
نظرات
  • مینو سخری 2019/04/09 01:54

    اصلا فکر نمی کردم بشه هم سفر کرد هم پول درآورد باید حتما این دوره رو شرکت کنم

    پاسخ
ارسال یک نظر

error: Content is protected !!

ثبت نام کاربر

بازیابی رمز عبور